2

Puste ściany

9.00 avg. rating (82% score) - 1 vote

Często zastanawiamy się co by zmienić w naszym pokoju czy mieszkaniu? Jak wiadomo wszystko się kiedyś nudzi, a wtedy przychodzi taki moment, że chciałoby się coś zmienić – kolor ścian, meble, może coś poprzestawiać. Jednak jak to zrobić z sensem?

Każdy jest do czegoś przyzwyczajony, każdy ma jakieś priorytety. Jednak jeżeli chcemy dokonać szybkiej zmiany w naszym mieszkaniu, tylko coś odświeżyć to nie jest nam do tego potrzebna architektura, choć na pewno pomocne będzie wyczucie smaku. Najłatwiej jest zmienić kolor ścian. Należy jednak pamiętać o tym, aby nie gryzł się on z tym co już mamy w mieszkaniu. Musimy uwzględnić kolor mebli, wypoczynku oraz nasze dodatki.
Ostatnio hitem w aranżacji wnętrz jest pomalowanie lub położenie tapety na jednej ścianie w ciemnym, wyrazistym kolorze. Jednak jest to dość zobowiązujący element. Często dodatki powinny być w takim kolorze. Nie wszystko będzie nam już pasowało do naszego wnętrza. Jeżeli jesteśmy niezdecydowani, to najlepiej postawić na neutralne kolory.

Zobacz także:

About the author: