517

Gastrofaza Kielce

Nasza ulubiona pizzeria

Restauracji z pizzą jest dużo, jednak która pizzeria wydała nam się najlepsza? Najlepsza pizza Kielce. Tylko tam ciasto było idealnie wypieczone, ser perfekcyjnie roztopiony, a przyprawy dobrane tak, aby pizza smakowała jeszcze bardziej.

Następnym miastem, w którym pizza także nam smakowała był Konin. Tam najbardziej urzekła nas atmosfera samego lokalu. Widać, że mają dużo klientów, ponieważ staliśmy w kolejce do kasy, jednakże pizze przyniesiono nam już po 15 minutach. Na pewno warto wstąpić przejeżdżając przez tę piękną miejscowość.

Gdy byliśmy w Trójmieście, a dokładnie w Gdańsku wstąpiliśmy do pizzerii na rogu rynku. Restauracja nie spodobała nam się, ponieważ było tam strasznie ciemno, a co do tego był tam strasznie nieprzyjemny zapach, jakby ciasto się paliło. Na zamówienie czekaliśmy ponad 30 minut, mimo że byliśmy jedynymi klientami. Nie polecamy więc tej pizzerii.

Jeżeli macie już dość pizz, polecamy wam spróbować tradycyjnych polskich potraw. Takowe są podawane w każdej przydrożnej karczmie, restauracji lub nawet w daniach na wagę.

Zobacz także:

About the author: