159

Pizza z dowozem Bielsko Biała

pizza-z-dowozem-bielsko-biala-5Pizza z dowozem Bielsko Biała oferuje najlepszą pizzę w mieście. Jeżeli jeszcze nie próbowałeś to na na co czekasz?

Nieważne czy zamówienie złożysz rano, w południe czy w nocy. Nasza pizzeria jako jedyna w województwie zajmuje się dowozem pizzy całodobowo. To nie wszystko. Dodatkową zaletą naszej firmy jest możliwość stworzenia pizzy o wybranym przez siebie kształcie i wielkości.
W naszej pizzerii każdy znajdzie coś dla siebie. Dysponujemy szerokim zakresem dodatków do pizzy, zaczynając od podstawowych składników po najostrzejszych papryczki oraz owoce morza.
Mamy także dobrą wiadomość dla osób, które są na diecie a mają wielką ochotę na pizzę. Wypiekamy nasze pizze także na cieście z domieszką ciemnej, pełnoziarnistej mąki.
Zamówień można dokonywać poprzez stronę internetową: Pizza z dowozem Bielsko Biała lub telefonicznie pod niżej podanym numerem telefonicznym. Ceny dowozu mogą się różnić w zależności od pory dnia. Istnieje możliwość zapłaty na miejscu gotówką, kartą lub przelewem internetowym.

Zobacz także:

About the author: